Zadzwoń +48 606 665 674
 

Nasze doświadczenie, wiedza i jakość usług, gwarantują najlepsze ocieplenie Twojego domu.

Wieloletnie Doświadczenie


Jesteśmy profesjonalistami.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam odpowiednio dostosować rodzaj pianki do ocieplanej powierzchni. Realizujemy wielkie projekty dla rozwiązań przemysłowych, jak i małe inwestycje takie jak ocieplenie domów jednorodzinnych czy garaży.

Najwyższa Jakość


Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

W naszej pracy wykorzystujemy najlepszy na runku sprzęt. Dobry produkt ma znaczenie, dlatego starannie dobieramy naszych dostawców. Posiadamy autoryzacje producentów oraz certyfikaty dobrego wykonawcy. Stawiamy na jakość oferowanej usługi. Wiemy, że od odpowiedniego ocieplenia budynku wiele zależy. Przede wszystkim, dobrze wykonana izolacja to gwarancja oszczędności, w tym niższe koszty ogrzewania zimą i chłodzenia latem. Ocieplone mury lepiej znoszą działanie czynników atmosferycznych. Izolacja z pianki PUR nie wpływa negatywnie na jakość powietrza w ocieplanym budynku. Docenią to osoby z alergiami.

Gwarantowana trwałość


Pianka PUR to gwarancja odporności.

Jesteśmy pewni tego, że wykonana przez nas izolacja wytrzyma lata i nie zmieni swoich właściwości. Oferowane przez nas ocieplenie z pianki poliuretanowej jest odporne na działanie czynników środowiskowych. Warstwa z pianki PUR nie osiądzie i nie odkształci się.

Zaufało nam wielu Klientów: właścicieli domów jednorodzinnych, zakładów produkcyjnych i rolników. Nasze doświadczenie i wykorzystywanie najlepszych materiałów gwarantuje trwałość izolacji i najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Pianka PUR – sposób na trwałe ocieplenie